ROZË

Demi kujton kohën kur ishte shndërruar si një Kleopatër seksi

Modelja angleze, Demi Rose është vetizoluar por fotot e saj nga vendet e nxehta nuk mungojnë Kështu, ajo sot ka zgjedhur që të postojë një...

Arbenita nuk i ndal postimet, kësaj here seksi në veshje të zakonshme

Modelja Arbenita Ismajli nuk i ka ndalur postimet e saj nëpër rrjetet sociale Bukuroshja shqiptare ka qenë shumë aktive me foto të ndryshme në Instagram...

Dafina po “e jeton jetën” në karantinë

Këngëtarja kosovare Dafina Zeqiri duket se është duke i kaluar mirë ditët në karantinë Ajo në një postim të bërë në Instagram ka treguar se...

Demi kujton kohën kur ishte shndërruar si një Kleopatër seksi

Modelja angleze, Demi Rose është vetizoluar por fotot e saj nga vendet e nxehta nuk mungojnë Kështu, ajo sot ka zgjedhur që të postojë një...

Nga karantina, Enca publikon këtë fotografi të ‘nxehtë’

Këngëtarja e njohur shqiptare Enca Haxhia është një nga personazhet më përfolura në mediat rozë. Kjo jo vetëm për muzikën që sjell, por edhe për...

Kriminelët kibernetikë po e shfrytëzojnë frikën rreth coronavirusit për të përfituar nga shpërndarja e materialeve të rrejshme

Shfrytëzimi i një krize shëndetësore për përfitime materiale, për fat të keq është një mundësi që është popullarizuar shumë gjatë kohëve të fundit. Hulumtimi i...

Twitter ka filluar ta testojë mundësinë e postimeve që zhduken, njëjtë sikurse Story

Sistemi i Story me postime që zhduken brenda një kohë, është shënjestra e radhës e Twitterit, që është duke e zhvilluar dhe ka filluar ta...

Uber e ka zhvilluar një sistem përkthimi që e lehtëson komunikimin mes shoferit dhe udhëtarëve

Ndër eksperiencat më të mira që do i dëshiron secili njeri është edhe udhëtimi, por çfarë ndodhë nëse jeni në Kolumbi apo Francë dhe nuk...

Mënyra si mund të zbuloni nëse ndonjë pajisje është duke iu spiunuar

Inxhinierët në Carnegie Mellon, e kanë zhvilluar aplikacionin Internet Of Thing apo IOT, që t’i skanojë pajisjet inteligjente të zgjuara që njihen si IOT. Këto...

Konfirmohet data e lansimit të Huawei P40 Pro

Tashmë pritej që Huawei P40 Pro të arrinte dikur në muajin mars, por informacionet e fundit tani na japin një datë specifike. Huawei zhvilloi një...

Kanë filluar para porositë për Samsung Galaxy S20

Nëse jeni në mesin e atyre, që kanë kursyer gjatë për ta blerë një Samsung Galaxy S20, është koha t’i thoni lamtumirë parave tuaja të...