ROZË

Kejvina Kthella ‘bëhet’ nuse, i shkon shumë fustani i bardhë

Kejvina Kthella e ka veshur fustanin e bardhë. Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella, njihet për pozat që merr në rrjete sociale, shkruan lajmi.net. Ajo...

Lei Kraja pyet ndjekësit nëse duan të notojnë së bashku me të

Lei Kraja po i vazhdon pushimet. Prezantuesja e sportit, Lei Kraja, edhe këtë verë e ka kaluar në bregdet, pavarësisht pandemisë që e ka kapluar...

Nicole Scherzinger vallëzim të “çmendur” nga pushimet

Këngëtarja e famshme amerikane, Nicole Scherzinger, shquhet për linjat e saj super seksi. 42 vjeçarja, vazhdon të jetë në top formë, e këtë e dëshmon...

Rita Ora në Ibiza, pranë saj “heshtet edhe miza”

Rita Ora po shijon ditë pushimi në plazhin luksoz të Ibizas. Bashkë me motrën e saj, Elenën dhe shoqet e saj, këngëtarja me prejardhje kosovare...

Cristiano djalë me fat, me pas Georginën çdo ditë e natë!

Modelja Georgina Rodriguez di vazhdimisht se si të marrë vëmendjen e ndjekësve të shumtë të saj. Georgina e cila njihet për linja të mrekullueshme trupore,...

Televizori i ri nga OnePlus do të jetë më i hollë se OnePlus 8

Televizorët kanë qenë duke u bërë më të hollë dhe më të hollë për breza të tërë, por televizorët e ardhshëm OnePlus do të vendosin...

Me iOS 14, Apple ridizajnon ekranin e iPhone

Në konferencën e saj vjetore të mbajtur sot, Apple zbuloi një model të ri të ekranit për iPhone me lëshimin e iOS 14. Ekrani i...

Përdoruesit e iPhone ankohen se një vijë e gjelbër iu shfaqet atyre në ekran menjëherë pas zhbllokimit

Disa modele aktuale të telefonave të mençur nga Apple po kanë probleme me ekranet e tyre menjëherë pas u zhbllokuan. Në forume në internet, disa...

Kriminelët kibernetikë po e shfrytëzojnë frikën rreth coronavirusit për të përfituar nga shpërndarja e materialeve të rrejshme

Shfrytëzimi i një krize shëndetësore për përfitime materiale, për fat të keq është një mundësi që është popullarizuar shumë gjatë kohëve të fundit. Hulumtimi i...

Twitter ka filluar ta testojë mundësinë e postimeve që zhduken, njëjtë sikurse Story

Sistemi i Story me postime që zhduken brenda një kohë, është shënjestra e radhës e Twitterit, që është duke e zhvilluar dhe ka filluar ta...

Uber e ka zhvilluar një sistem përkthimi që e lehtëson komunikimin mes shoferit dhe udhëtarëve

Ndër eksperiencat më të mira që do i dëshiron secili njeri është edhe udhëtimi, por çfarë ndodhë nëse jeni në Kolumbi apo Francë dhe nuk...