Zhduket një e mitur në rrugën Lipjan – Konjuh, familjarët kërkojnë ndihmë për gjetjen e saj

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Nuk ka kufizim të orarit të punës, java e ardhshme me temperatura që nuk paraqesin rrezik për kategoritë e cenueshme

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se pas konsultimeve me Institutin Kombëtar të...

Kolona 200 metra e pritje deri në 40 minuta, gjendja nëpër pikëkalimet kufitare

Qendra Qendra Kombëtare për Menaxhim Kufitar ka treguar gjendjen nëpër pikëkalimet kufitare, këtë mëngjes. Në...

Një vajzë e mitur nga Lipjani E.K. është raportuar e zhdukur nga familjarët e saj.

Babai i vajzës në fjalë për Klankosova.tv ka deklaruar se ajo ka dalë nga shtëpia mbrëmë rreth orës 21:00 në rrugën Lipjan-Konjuh, dhe nuk është kthyer më.

Rasti në fjalë është lajmëruar në polici nga familjarët, të cilët janë duke kërkuar ndihmë për gjetjen e vajzës së tyre.

Numrat që mund t’i kontaktoni për rastin në fjalë janë të familjarëve:

+383 44 531 406;

+383 48 311 114.

(Fotografia është publikuar me miratinin e familjes)

 

 

SHIKO MË SHUMË

Lindin trenjakë në një familje në Lipjan, kryetari shpërblen prindërit me 1500 euro

Kryetari Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti ka ndarë një subvencion prej 1500€ për babanë...

Një grua gjendet e vdekur në banesën e saj në Lipjan, policia nis hetimet

Një grua është gjetur pa shenja jete në banesën e saj në Lipjan. Sipas raportit...

Kryetari Ahmeti me vendim: Zgjatet orari i punës subjekteve të biznesit përkatësisht shërbimet e gastronomisë

Kryetari i Komunës, Imri Ahmeti, ka marrë Vendim për zgjatjen e orarit të punës...