Xhakuzi në veturë (Video)

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Gjobë ndaj shoferit që drejtoi automjetin pa regjistrim që nga viti 2020

Policia në Ferizaj ka ndaluar shoferin me iniciale B.S., i moshës 44-vjeçare në fshatin...

Tuna pas rasteve të fundit në Kosovë: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemexhi

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale. Përmes një storie...

ddd
Të kesh një veturë me tavan të hapur është shumë mirë, por të kesh brenda edhe një xhakuzi do të ishte shumë interesante.
Pheillip Weicker dhe Duncan Forster në gjashtë vitet e fundit, kanë punuar në këtë veturë, që të modifikojnë edhe xhakuzin.

Ata ja kanë arritur qëllimit, duke e vënë në qarkullim këtë Cadillac De Vile të vitit 1969, që brenda ka xhakuzin.
Për më tepër, këtë ‘xhakuzi në rrota’ ata mund të vozisin deri në 160 kilometra në orë./Telegrafi/

SHIKO MË SHUMË

I riu nga Kroacia e shndërron autobusin e vjetër në ‘një klub nate’

Zhelimit Matiq nga Zagrebi, disa vite më parë bleu një autobus të vjetër të...

Çifti britanik heq dorë nga stili i vjetër i jetës për të jetuar në furgonin e tyre

Një çift që la stilin e vjetër të jetesës pasi ndiheshin të ‘mbytur’ nga...

Askush nuk e di se si u ndërtua kisha mbi këtë shtyllë prej guri 40 metra

Struktura misterioze shihet në legjendën lokale si një “shtyllë e jetës” dhe një “simbol...