Vrasja në Shkodër, Artan Hoxha: One shot, one kill! Me mjekrat, si po shkon brisku?

PUBLIKUAR

Gazetari investigativ Artan Hoxha, ka reaguar pas atentatit në Shkodër, ku mbeti  vrarë 19-vjeçari Erjon Xhenje.

Në një status në Facebook, Hoxha s’i ka kursyer ironitë për drejtorin e ri të Policisë, Memhmet Rrumbullaku.

Statusi:

Respekte nga Ekuadori,…

Por mendjen e kemi në atdhe.

Shkodra nuk te “zhgenjen” kurre.

Nuk flas për Vllaznine, se ate po e mund dhe Erzeni Shijakut, flas per Kirasin…

Meqe i rihapi qeveria keto lojerat e fatit online, Flachscore sapo me njoftoi, se “çunat” e “Rrumbullakosen” skedinen në Kiras të Shkodres…

E paskan luajtur 1-sh….

One shot, one kill….

Me mjekrat, si po shkon brisku???!!!

 

 

LAJME TË TJERA

Sa është e rrezikuar Kosova nga tërmetet, çfarë cilësie kanë ndërtimet?

Sizmologët mendojnë se Kosova bën pjesë në listën e vendeve me aktivitet sizmik relativisht...

Arta tepër joshëse me fotot e saj të fundit nga plazhi

Modelja dhe aktorja Arta Elezaj është shfaqur edhe sot me një set tepër të...

Kaq të bukur nuk e keni parë Era Istrefin

Këngëtarja Era Istrefi ka postuar një set fotografik Ajo duket se ka vendosur që të...

A do ta rrëzojë Fatmir Limaj Memli Krasniqin nga froni i PDK-së?

Gazetari Parim Olluri ka thënë se ka tendenca brenda PDK-së që të zëvendësohet Memli...

SHIKO MË SHUMË

E rëndë në Durrës, tentoi të shiste foshnjën e palindur ende për 5 mijë euro, arrestohet babai 27-vjeçar

Policia e Durrësit ka vënë në pranga një 27-vjeçar, ndërsa ka proceduar një 25-vjeçare,...

Ekipet e kërkim-shpëtimit nga Shqipëria mbërrin në Turqi

Si Kosova ashtu edhe Shqipëria i ka dërguar ekipet e kërkim-shpëtimit në Turqi, për...

Tërmeti tragjik, Shqipëria nis drejt Turqisë, 53 personel mjekësor dhe specialistë të kërkim-shpëtimit

Pas tërmetit tragjik në Turqi që la mijëra viktima dhe të plagosur, qeveria shqiptare...