Vidhet një veturë në Lipjan

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Aksident i rëndë në autostradën e Fushë Kosovës, përfshihen disa makina, kamionë e një furgon (Pamje)

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm mbi urën e autostradës në...

Këto janë vendet ku sot do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike

KEDS ka njoftuar se si rezultat i punimeve në projekte dhe punime të domosdoshme...

Është vjedhur një veturë me targa të huaja në Lipjan, kështu ka bërë të ditur Policia Kosovës nē raportin 24 orësh:

Njogtimi plotë:

 


VJEDHJE E VETURËS

Lipjan 17.11.2023 – NN.

Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se persona të panjohur i kanë vjedhur veturën e tij me targa të huaja.

Rasti është duke u hetuar.

SHIKO MË SHUMË

Arrestohen dy persona në Lipjan, ju gjendet marihuanë

Policia Kosovës ka njoftuar janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovar, (njëri i mitur),...

Rrahje në Lipjan

Policia Kosovës ka njoftuar se pas një mosmarrëveshje  janë rrahur mes vete  gjashtë të...

Lipjanasi ushtron dhunë psikike ndaj një femre

Policia Kosovës ka njoftuar se viktima femër kosovare ka raportuar se i dyshuari mashkull...