Vdes zyrtari administratës komunale në Lipjan, Sami Murati

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Gati 3 vjet qeverisje, Kurti u tregon mërgimtarëve në Berlin çfarë ka bërë si Kryeministër

Lëvizja Vetëvendosje njofton se kryeministri Albin Kurti i shoqëruar me zyrtarë të qeverisë, ka...

Tri punët më të mira për njerëzit në depresion

Është vërtetuar shkencërisht se zgjedhja e duhur e punës ka një efekt pozitiv në...

Kryetari Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti ka ngushëlluar familjen Murati me rastin e vdekjes së zyrtarit të administratës komunale të Komunës së Lipjanit, Sami Murati

Postimi i plotë:

 

TELEGRAM NGUSHËLLIMI FAMILJES MURATI

E nderuar familje Murati,

Me pikëllim të thellë morëm lajmin për vdekjen e më të dashurit tuaj, e kolegut tonë të nderuar, zyrtarit të administratës komunale të Komunës së Lipjanit, Sami Murati.

Me këtë rast Kryetari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes, miqëve dhe të gjithë atyre që e njohën dhe patën rastin të punojnë me të.

Samiun do ta kujtojmë gjithnjë si një kolegë shumë punëtor, bashkëpunues dhe i dashur për të gjithë.

Ngushëllime familjes,
kolegëve, miqëve dhe gjithë qytetarëve Lipjanas!

SHIKO MË SHUMË

Arrestohen dy persona në Lipjan, ju gjendet marihuanë

Policia Kosovës ka njoftuar janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovar, (njëri i mitur),...

Rrahje në Lipjan

Policia Kosovës ka njoftuar se pas një mosmarrëveshje  janë rrahur mes vete  gjashtë të...

Lipjanasi ushtron dhunë psikike ndaj një femre

Policia Kosovës ka njoftuar se viktima femër kosovare ka raportuar se i dyshuari mashkull...