Të shohësh fëmijët me kancer duke kënduar është shumë frymëzuese (Video)

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Gjobë ndaj shoferit që drejtoi automjetin pa regjistrim që nga viti 2020

Policia në Ferizaj ka ndaluar shoferin me iniciale B.S., i moshës 44-vjeçare në fshatin...

Tuna pas rasteve të fundit në Kosovë: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemexhi

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale. Përmes një storie...

‘Ne besojmë se do të fitojmë’ ishte kënga që i bëri bashkë 232 fëmijë të prekur nga kanceri, për ti dërguar porosi ekipit amerikan që është në Brazil.
Para ndeshjes që u zhvillua mes ShBA-ve dhe Belgjikës, fëmijët e një kampi në Gjeorgji, realizuan këtë video, që të ngrehë moralin e futbollistëve të kombëtares së tyre.

Shteteve të Bashkuara ju shua ëndrra për Kupën e Botës në Futboll, po këta fëmijë kanë ende shpresë për shërim.
Këtë këngë, ata e këndojnë çdo ditë para se të ulen për të ngrënë drekën./Telegrafi/

SHIKO MË SHUMË

I riu nga Kroacia e shndërron autobusin e vjetër në ‘një klub nate’

Zhelimit Matiq nga Zagrebi, disa vite më parë bleu një autobus të vjetër të...

Çifti britanik heq dorë nga stili i vjetër i jetës për të jetuar në furgonin e tyre

Një çift që la stilin e vjetër të jetesës pasi ndiheshin të ‘mbytur’ nga...

Askush nuk e di se si u ndërtua kisha mbi këtë shtyllë prej guri 40 metra

Struktura misterioze shihet në legjendën lokale si një “shtyllë e jetës” dhe një “simbol...