Rrahje në Lipjan, arrestohen tre persona

PUBLIKUAR

Policia Kosovës ka njoftuar se kanë arrestuar tre të dyshuar meshkuj kosovarë pasi të njëjtit ishin përfshirë në një përleshje në mes vete.

Si pasoje e përleshjes të dyshuarit kanë pësuar lëndime të lehta trupore.

Raporti plotë nga Policia:


LËNDIM I LEHTË TRUPOR

Lipjan 07.09.2023-13:34.
Janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj kosovarë pasi të njëjtit ishin përfshirë në një përleshje në mes vete.

Si pasoje e përleshjes të dyshuarit kanë pësuar lëndime të lehta trupore.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

LAJME TË TJERA

Kurti publikon foto nga Berna, tregon frazën interesante që ia ka thënë presidenti zviceran

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, po qëndron për një vizitë zyrtare në Zvicër. Ai...

Shpërthimet në veri, Hovenier: I tronditur, autorët të dalin para drejtësisë

Ambasadori i ShBA-së në Kosovë, Jeffrey Hovenier, ka reaguar pas shpërthimeve në veri të...

Prishtinë: Arrestohet 44-vjeçari për shitblerje të narkotikëve

Policia e Kosovës ka arrestuar sot të dyshuarin 44-vjeçar, i cili merrej me trafikim...

Jasharaj: Jemi kundër testimit me shkrim për mësimdhënësit

Kryetari i Sindikatës së Bashkuar të Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Rrahman Jasharaj ka thënë...

SHIKO MË SHUMË

Zjarri në Lipjan, një zjarrfikës pranon trajtim mjekësor (VIDEO)

Sot rreth orës 19:00, dy objekte dhe dy serra janë përfshirë nga flakët në...

Zjarri në Lipjan, kryetari i komunës tregon për dëmet e shkaktuara

Një zjarr i madh ka përfshirë Kooperativën Bujqësore të shkollës së mesme profesionale “Adem...

QKMF-ja në Lipjan bëhet edhe me dy autokombi për pacientët e hemodializes

Qendra Kryesore e Mjekësisë Familjare në Lipjan, nga sot është pajisur me dy autokombi...