Rrahje në Lipjan

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Tahiri: Mos të ketë presion politik te KPM-ja

Shefi i grupit parlamentar të AAK-së, Besnik Tahiri, ka thënë të mos ketë presion...

Sulmi terrorist në Banjskë, Gjykata ua vazhdon edhe për nga dy muaj paraburgimin tre të dyshuarve

Gjykata Themelore e Prishtinës ua ka zgjatur edhe për dy muaj paraburgimin tre të...

Policia Kosovës ka njoftuar se janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë rrahur në mes vete  dhe të njëjtit kanë pësuar lëndime trupore

Raporti plotë nga Policia:


Lipjan 11.02.2024-20:37.

Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë rrahur në mes vete  dhe të njëjtit kanë pësuar lëndime trupore.

Me vendim të prokurorit dy të dyshuarit dërgohen në mbajtje.

SHIKO MË SHUMË

Pacolli: Edhe 20 biznese të reja në Lipjan

Drejtori i Zhvillimit Ekonomik në Komunën e Lipjanit, Valon Pacolli ka bërë të ditur...

Si ndodhi ngjarja në Lipjan, Policia shtënë në ajër

Policia Kosovës ka njoftuar se sot rreth orës 14:00, kemi pranuar informatën për një...

Therrje me thikë në Lipjan

Sipas raportit nga Policia Kosovës është bërë e ditur se viktima mashkull kosovar ishte dërguar...