Porositi qafë pulash në dyqan, i erdhi edhe koka e pulës me vete – gruaja nga Australia mbetet e shokuar

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Zyrtari i KFOR-it pyetet nga Specialja për uniformat që mbante UÇK-ja

Në Dhomat e Specializuara të Kosovës (DhSK) në Hagë, po vazhdon edhe të mërkurën...

Moti sot i vranët e me diell

Sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas njoftimit të...

Një grua nga Australia që bleu qafë pulash për qenin e saj, zbuloi se në paketimin e mishit i kishte ardhur edhe një kokë e pulës.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, Mersina Vranic, u shokua pasi shikoi pamjen e tmerrshme në qesen e pakos.

Mersina Vranic said she was horrified after finding a whole chicken head inside a pack of necks bought from Coles

Ajo tha që koka e pulës – të cilën ajo e ka quajtur Phoebe – qëndron ende brenda frigoriferit të saj.

“Më erdhi një befasi në paketimin e qafave të pulave këtë mëngjes”, shkroi ajo në Facebook.

SHIKO MË SHUMË

I riu nga Kroacia e shndërron autobusin e vjetër në ‘një klub nate’

Zhelimit Matiq nga Zagrebi, disa vite më parë bleu një autobus të vjetër të...

Çifti britanik heq dorë nga stili i vjetër i jetës për të jetuar në furgonin e tyre

Një çift që la stilin e vjetër të jetesës pasi ndiheshin të ‘mbytur’ nga...

Askush nuk e di se si u ndërtua kisha mbi këtë shtyllë prej guri 40 metra

Struktura misterioze shihet në legjendën lokale si një “shtyllë e jetës” dhe një “simbol...