Policia konfirmon aksidentin e djeshëm në Banullë

FOTO ARKIVI

Policia Kosovës ka konfirmuar aksidentin e djeshëm në fshatin Banullë të cilin edhe dje LipjaniNews ka raportuar, sipas një raporti nga Policia thuhet se ka pas të lënduar dhe se janë dërguar për tretman mjekësor.

“Fsh. Banullë, Lipjan 04.12.2018 – 19:13. Tre meshkuj dhe një femër K/Shqiptarë kanë pësuar lëndime trupore si pasojë e një aksidenti trafiku që ka ndodhur midis dy veturave. Të lënduarit janë dërguar për tretman mjekësor”, thuhet në raport nga Policia Kosovës.