Polici rrah gruan, sikur të ishte thes boksi (VIDEO)

PUBLIKUAR

Një oficer i policisë rrugore në Kaliforni të Shteteve të Bashkuara të Amerikës u filmua duke rrahur barbarisht një grua buzë rrugës.

Personi që e hodhi videon në rrjetet sociale tha se ishte gjëja më barbare që kishte parë.Ai tha se oficeri e goditi gruan plot 11 herë, edhe pse ajo nuk po ushtronte dhunë dhe nuk kishte as armë.Një zyrtar i policisë tha se përdorimi i dhunës ishte i nevojshëm pasi ajo kishte kundërshtuar që të ndalonte.Madje ai tha se kjo ishte për të mirën e saj si këmbësore, pasi ajo mund të plagosej ose vritej nga makinat.

LAJME TË TJERA

Në Komisionin Ekzekutiv për Shëndetësi, eksperti gjerman prezantoi studimin për ShSKUK-në

Në mbledhjen e Komisionit Ekzekutiv për Shëndetësi, kryeministri Albin Kurti, i cili kryeson këtë...

Aksident në Pejë, të përfshira dy vetura dhe një autobus – ka të lënduar

Dy persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti trafiku që ka...

I riu nga Gjakova ka nevojë për ndihmën tuaj, duhet ta bëjë transplantimin e dy veshkave

Adnan Syla nga Gjakova është diagnostikuar me sëmundjen e veshkave. Atij i duhet ta bëjë...

Kurti fton shqiptarët në Serbi t’i përgjigjen regjistrimit të popullsisë: Dëshmoni që jeni aty

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, u ka bërë thirrje shqiptarëve që jetojnë në Serbi...

SHIKO MË SHUMË

Askush nuk e di se si u ndërtua kisha mbi këtë shtyllë prej guri 40 metra

Struktura misterioze shihet në legjendën lokale si një “shtyllë e jetës” dhe një “simbol...

Fermeri iu vendos lopëve kufje VR, thotë se kjo ndikoi në rritjen e ‘prodhimit’ të qumështit

Një fermer turk po ia vendos lopëve kufjet e realitetit virtual (VR) për t’i...

Burri që ka hundën më të madhe në botë

Një 71-vjeçar nga Turqia është njeriu me hundën më të madhe në botë. Bëhet fjalë...