Po raportonte për motin, gazetari shtyp butonin për “filtër” gabimisht – pamjet bëhen virale

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Burri raporton zhdukjen e një gruaje në Shtime

Një grua është raportuar e zhdukur në Shtime. Rastin në polici e ka lajmëruar një...

Gjobë ndaj shoferit që drejtoi automjetin pa regjistrim që nga viti 2020

Policia në Ferizaj ka ndaluar shoferin me iniciale B.S., i moshës 44-vjeçare në fshatin...

Një reporter i lajmeve televizive në Karolinën e Veriut i cili po diskutonte për reshjet e para të sezonit ishte “ndërprerë” – dhe pa njohurinë e tij – nga disa filtra kamerash qesharakë gjatë një pjese të fundit të drejtpërdrejtë në Facebook.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, Justin Hinton supozoi se ai do të raportonte për reshjet e borës në Madison County, por përveç mbulimit të motit, fytyra e Hinton ishte e mbuluar me tipare të animuara.

WLOS

@WLOS_13

When you’re trying to do a serious Facebook Live about the weather, and you accidentally tap the Mystery Mask filter. @JustinWLOS

Embedded video

208 people are talking about this

Dhe këto pamje, siç thuhet më tej, tanimë janë bërë virale.

“Kur e kuptoni që të gjithë po shikonin FB-në tuaj drejtpërdrejt dhe nuk e kishit idenë që një gjenerator i rastësishëm i filtrit ishte i ndezur”, ka shkruar Hinton, pas transmetimit që nuk shkoi siç duhet. /Telegrafi/

SHIKO MË SHUMË

I riu nga Kroacia e shndërron autobusin e vjetër në ‘një klub nate’

Zhelimit Matiq nga Zagrebi, disa vite më parë bleu një autobus të vjetër të...

Çifti britanik heq dorë nga stili i vjetër i jetës për të jetuar në furgonin e tyre

Një çift që la stilin e vjetër të jetesës pasi ndiheshin të ‘mbytur’ nga...

Askush nuk e di se si u ndërtua kisha mbi këtë shtyllë prej guri 40 metra

Struktura misterioze shihet në legjendën lokale si një “shtyllë e jetës” dhe një “simbol...