Pamje se si qentë endacak sulmojnë një person (Video)

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Zyrtari i KFOR-it pyetet nga Specialja për uniformat që mbante UÇK-ja

Në Dhomat e Specializuara të Kosovës (DhSK) në Hagë, po vazhdon edhe të mërkurën...

Moti sot i vranët e me diell

Sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas njoftimit të...

Qentë endacak vazhdojnë të mbeten problem i madh shumë qytete në Maqedoni. Rasti i fundit ka ndodhur në Gradsko, ku një person mezi ka arritur të shpëtojë nga qentë.

Gjatë javëve të fundit ka pasur lajme të shumta për kafshime të qenve endacak, njofton Telegrafi Maqedoni.

Organet kompetente në vend akoma nuk e kanë ndërmend të marrin masa për këtë problem, i cili është i pranishëm thuajse në çdo qytet./Telegrafi/

SHIKO MË SHUMË

Rama uron Ramazanin: Ushqeftë kjo ngjarje vjetore shpirtin e unitetit dhe përkushtimit ndaj tjetrit

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka uruar besimtarët myslimanë për Ramazan. Ai përmes një postimi...

Tërmet në Shqipëri, epiqendra afër Vlorës

Para pak çasteve ka ndodhur një tërmet në Shqipëri, ku epiqendra u regjistrua 29...

Zelensky: Me Ramën diskutuam mundësinë e prodhimit të armëve të përbashkëta

Presidenti i Ukrainës që ndodhet në Tiranë në kuadër të Samitit për Ukrainën ka...