Një dhëndër si Shreku

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Po bënin gara në rrugën Lipjan-Veternik, gjobiten shoferët

Njësia për Kontroll të Autostradave në kuadër të planit “Parandalimi i garave ilegale të...

ASK: Deri më tani në Kosovë janë regjistruar 530 mijë banorë

Agjencia e Statistikave të Kosovës po mban konferencën e radhës lidhur me ecurinë e...

10492131_911130912246678_2886354620466411446_n

Të gjithë dëshirojmë që dita jonë e martesës të jetë përrallorë! Por për çiftin në fjalë kjo ditë do të mbahet mend për një kohë të gjatë si martesa më interesante, pasi ata u trasformuan në një Shrek dhe Fionë. Nusja që zakonisht duhet të shkëlqej nga hijeshia ditën e dasmës nuk ka qenë kështu për dasmën në fjalë pasi ajo ishte një Fionë në variantin e “shëmtuar”. Heidi Coxshall, 30 vjeç dhe Paul Bellas, 42, kanë vendosur të festojnë ditën më të bukur të jetës së tyre të veshur si personazhet më të dashur të filmit për fëmijë.

SHIKO MË SHUMË

I riu nga Kroacia e shndërron autobusin e vjetër në ‘një klub nate’

Zhelimit Matiq nga Zagrebi, disa vite më parë bleu një autobus të vjetër të...

Çifti britanik heq dorë nga stili i vjetër i jetës për të jetuar në furgonin e tyre

Një çift që la stilin e vjetër të jetesës pasi ndiheshin të ‘mbytur’ nga...

Askush nuk e di se si u ndërtua kisha mbi këtë shtyllë prej guri 40 metra

Struktura misterioze shihet në legjendën lokale si një “shtyllë e jetës” dhe një “simbol...