Miun e lidhur për shishe, e rrahë e ‘merr në pyetje’ (Video)

Një grua që mendohet të jetë nga Chengdu i Kinës, e ka lidhur miun për një shishe me ujë, sepse ia ka ngrënë bananet, që i kishte në kuzhinë.

Ajo e qëllon brejtësin me një mjet të pa definuar dhe i bën pyetje të ndryshme.

Në videon e plasuar, dëgjohet gruaja duke e qëlluar miun, ndërsa i thotë: “A janë bananet e shijshme?”.

E SPONZORIZUAR

Në sfond dëgjohet një njeri duke qeshur, ndërsa gruaja e qëllon miun në hundë, duke i thënë: “A keni ndonjë ankesë”.

Ky rast bizar, është cilësuar si çmendurisht mizor dhe i ulët. /Telegrafi/