Meritoni dhe Ilnisa skualifikohen nga Big Brother VIP Albania 3

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Nuk ka kufizim të orarit të punës, java e ardhshme me temperatura që nuk paraqesin rrezik për kategoritë e cenueshme

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se pas konsultimeve me Institutin Kombëtar të...

Kolona 200 metra e pritje deri në 40 minuta, gjendja nëpër pikëkalimet kufitare

Qendra Qendra Kombëtare për Menaxhim Kufitar ka treguar gjendjen nëpër pikëkalimet kufitare, këtë mëngjes. Në...

Sonte është duke u zhvilluar prime i Big Brother VIP Albania 3

Gjatë natës së sonte pati një zarf të zi në shtëpi në të cilin shkruante se janë të skualifikuar.

Por e tërë kjo duket se është një lojë e Big Brother pasi që as Egla nuk duket se është përjashtuar nga loja.

Kjo pasi që në dhomën e bardhë është shfaqur Egla që duket se ka qëndruar në izolim në 48 orët e fundit.

Çka do të ndodh, mbetet të shihet pas pak. /GazetaExpress/

SHIKO MË SHUMË

Tuna pas rasteve të fundit në Kosovë: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemexhi

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale. Përmes një storie...

Xhensila ”flakë”, ekspozon format trupore

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, gjithmonë zgjedh të duket e kuruar deri në detaje. Së fundmi ajo...

Bebe Rexha shfaqet shumë tërheqëse, në fotografitë e mrekullueshme në Instagram

Bebe Rexha ka shfaqur gjoksin e saj në një korse të zezë, ndërsa ka...