Mercedes-AMG GT R Pro do të vije në shtator dhe do të prodhohet në një numër të kufizuar

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Zyrtari i KFOR-it pyetet nga Specialja për uniformat që mbante UÇK-ja

Në Dhomat e Specializuara të Kosovës (DhSK) në Hagë, po vazhdon edhe të mërkurën...

Moti sot i vranët e me diell

Sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas njoftimit të...

Mercedes-AMG do të vije në shtator dhe kompania ka njoftuar se kjo makinë do të prodhohet në një numër të kufizuar.

Kompania ka njoftuar se vetëm 750 njësi do të prodhohen në total nga kjo makinë, transmeton Telegrafi.

Me çmim 453.200 dollarë, GT R Pro bëri disa xhiro në Nürburgring të Gjermanisë.

Kjo makinë është e ndërtuar në atë mënyrë, që e bënë këtë makinë më të lehtë se çdo makinë tjetër e GT-së.

GT R ​​Pro është e ndërtuar prej fibrave të karbonit.

SHIKO MË SHUMË

I riu nga Kroacia e shndërron autobusin e vjetër në ‘një klub nate’

Zhelimit Matiq nga Zagrebi, disa vite më parë bleu një autobus të vjetër të...

Çifti britanik heq dorë nga stili i vjetër i jetës për të jetuar në furgonin e tyre

Një çift që la stilin e vjetër të jetesës pasi ndiheshin të ‘mbytur’ nga...

Askush nuk e di se si u ndërtua kisha mbi këtë shtyllë prej guri 40 metra

Struktura misterioze shihet në legjendën lokale si një “shtyllë e jetës” dhe një “simbol...