Mënyra interesante që të ndaheni nga i dashuri tradhtarë

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Burri raporton zhdukjen e një gruaje në Shtime

Një grua është raportuar e zhdukur në Shtime. Rastin në polici e ka lajmëruar një...

Gjobë ndaj shoferit që drejtoi automjetin pa regjistrim që nga viti 2020

Policia në Ferizaj ka ndaluar shoferin me iniciale B.S., i moshës 44-vjeçare në fshatin...

m-euml-nyra-interesante-q-euml-t-euml-ndaheni-nga-i-dashuri-tradhtar-euml_hd

Ishte në marrëdhënie me të dyja njëherësh, e kjo e bëri që të turpërohet.

Kur dy të dashurat e Steven Frazer kuptuan se ishin të lidhura me të njëjtin person, vendosën që këtë të bëjnë publike.

Me një mbishkrim që thotë se ‘të kanë lënë dy të dashurat’ ato në pano kanë vënë edhe fotografinë e të dashurit të tyre, por edhe të vetën.

Këtë pano ato e kanë vendosur në mëngjes në urën në hyrje të Newcasle, por që më vonë është hequr./Telegrafi/

Femrat me sy të kaltër dhe me flokë të zi të gjatë, nuk dihet se kush janë dhe ‘Sam Web’ kërkon prej atyre që i njohin të lajmërojnë.

Menyra interesante qe te ndaheni nga i dashuri tradhtare foto 2

SHIKO MË SHUMË

I riu nga Kroacia e shndërron autobusin e vjetër në ‘një klub nate’

Zhelimit Matiq nga Zagrebi, disa vite më parë bleu një autobus të vjetër të...

Çifti britanik heq dorë nga stili i vjetër i jetës për të jetuar në furgonin e tyre

Një çift që la stilin e vjetër të jetesës pasi ndiheshin të ‘mbytur’ nga...

Askush nuk e di se si u ndërtua kisha mbi këtë shtyllë prej guri 40 metra

Struktura misterioze shihet në legjendën lokale si një “shtyllë e jetës” dhe një “simbol...