Kërcënohet Ivica Daçiq

Ministrit të Jashtëm të Serbisë, Ivica Daçiq po i arrijnë letra anonime me përmbajtje kërcënuese.

Kështu shkruan gazeta serbe “Kurir”, transmeton Klan Kosova.

Sipas burimit, kërcënimet ndaj Daçiqit, si dhe familjes së tij, vijnë disa herë në muaj, dhe ato janë shkruar me dorë./klankosova.tv/.