Kanoset një femër përmes rrjeteve sociale në Janjavë, arrestohet një person

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Moti sot kryesisht i vranët

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar sot parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët. Sipas...

Aksident i rëndë në autostradën e Fushë Kosovës, përfshihen disa makina, kamionë e një furgon (Pamje)

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm mbi urën e autostradës në...

Policia Kosovës ka njoftuar se viktima femër kosovare ka raportuar se është kërcënuar përmes rrjeteve sociale nga i dyshuari kosovar.

Raporti plotë nga Policia:


KANOSJE /NGACMIM

Fsh. Janjevë, Lipjan / 16.11.2023.

Viktima femër kosovare ka raportuar se është kërcënuar përmes rrjeteve sociale nga i dyshuari kosovar.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

SHIKO MË SHUMË

Arrestohen dy persona në Lipjan, ju gjendet marihuanë

Policia Kosovës ka njoftuar janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovar, (njëri i mitur),...

Rrahje në Lipjan

Policia Kosovës ka njoftuar se pas një mosmarrëveshje  janë rrahur mes vete  gjashtë të...

Lipjanasi ushtron dhunë psikike ndaj një femre

Policia Kosovës ka njoftuar se viktima femër kosovare ka raportuar se i dyshuari mashkull...