Ja pse kur deheni nuk duhet të kërceni në trampolinë (Video)

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Burri raporton zhdukjen e një gruaje në Shtime

Një grua është raportuar e zhdukur në Shtime. Rastin në polici e ka lajmëruar një...

Gjobë ndaj shoferit që drejtoi automjetin pa regjistrim që nga viti 2020

Policia në Ferizaj ka ndaluar shoferin me iniciale B.S., i moshës 44-vjeçare në fshatin...

Ky baba e bëri të pamundurën, që të turpëroj familjen e tij.
Burri që shihet shumë jashtë forme shkaku i dehjes, mezi hipë në trampolinë, ku më pas fillon të kërcej.
Ai nervozon shumë familjarët e tij, e madje vajza i afrohet që të largoj nga aty.
Burri refuzon kërkesën dhe mbledhë vetën, që të bëjë një kërcim të mirë.
Kërcimi nuk e kthen sërish në sipërfaqen e gomës, por e dërgon në barishtet që janë afër

SHIKO MË SHUMË

I riu nga Kroacia e shndërron autobusin e vjetër në ‘një klub nate’

Zhelimit Matiq nga Zagrebi, disa vite më parë bleu një autobus të vjetër të...

Çifti britanik heq dorë nga stili i vjetër i jetës për të jetuar në furgonin e tyre

Një çift që la stilin e vjetër të jetesës pasi ndiheshin të ‘mbytur’ nga...

Askush nuk e di se si u ndërtua kisha mbi këtë shtyllë prej guri 40 metra

Struktura misterioze shihet në legjendën lokale si një “shtyllë e jetës” dhe një “simbol...