Harron çantën në shtëpi, ia sjellin me helikopter në universitet

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Gjobë ndaj shoferit që drejtoi automjetin pa regjistrim që nga viti 2020

Policia në Ferizaj ka ndaluar shoferin me iniciale B.S., i moshës 44-vjeçare në fshatin...

Tuna pas rasteve të fundit në Kosovë: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemexhi

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale. Përmes një storie...

Një helikopter është parë duke ateruar në parkingun e një universiteti në Afrikën e Jugut – e tëra ndodhi pasi një student kishte harruar çantën në shtëpi dhe familjarët ia kishin sjellë me fluturake.

Videoja është filmuar në universitetin Vaal në Vanderbijlpark në jug të Johanesburgut, gjatë të premtes së kaluar, transmeton Telegrafi.

Aty shihet se si një student afrohet në helikopter për të marrë çantën që e kishte harruar në shtëpi.

Identiteti i studentit nuk është zbuluar, ndërsa miqtë e tij pretendojnë se ai posa ishte futur në objekt e kishte kuptuar se kishte harruar çantën brenda të cilave i kishte fletoret me detyrat që është dashur t’i dorëzojë. /Telegrafi/

SHIKO MË SHUMË

I riu nga Kroacia e shndërron autobusin e vjetër në ‘një klub nate’

Zhelimit Matiq nga Zagrebi, disa vite më parë bleu një autobus të vjetër të...

Çifti britanik heq dorë nga stili i vjetër i jetës për të jetuar në furgonin e tyre

Një çift që la stilin e vjetër të jetesës pasi ndiheshin të ‘mbytur’ nga...

Askush nuk e di se si u ndërtua kisha mbi këtë shtyllë prej guri 40 metra

Struktura misterioze shihet në legjendën lokale si një “shtyllë e jetës” dhe një “simbol...