Gjuajtje me armë zjarri në një restorant në Lipjan

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Burri raporton zhdukjen e një gruaje në Shtime

Një grua është raportuar e zhdukur në Shtime. Rastin në polici e ka lajmëruar një...

Gjobë ndaj shoferit që drejtoi automjetin pa regjistrim që nga viti 2020

Policia në Ferizaj ka ndaluar shoferin me iniciale B.S., i moshës 44-vjeçare në fshatin...

Një person i panjohur ka shtënë me armë zjarri në një restorant në Lipjan.

Rasti ka ndodhur të mërkurën në mëngjes, e më pas i dyshuari është larguar në drejtim të panjohur.

 

 

Pronari i restorantit ka raportuar rastin në polici.

“Rr. Bajram  Gashi, Lipjan 28.02.2024 – 05:15. Ankuesi mashkull kosovar, pronar i restorantit, ka raportuar se një mashkull i panjohur ka shtënë dy here me armë zjarri në lokal dhe është larguar në drejtim të panjohur. Nuk raportohet për lëndime në njerëz. Rasti në procedurë hetimore”, bëhet e ditur në raportin policor./Paparaci

SHIKO MË SHUMË

Nderohen dëshmorët dhe martirët në fshatin Sllovi

  Kryetari i Komunës së Lipjanit, z. Imri Ahmeti së bashku me bashkëpunëtorë gjatë ditës...

Kanosje në Lipjan, arrestohet një person

Policia Kosovës ka njoftuar se ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se është kanosur nga...

FFK largon “Ulpiana 1926” nga garat e Ligës së Parë, reagon Drejtoresha DKRS Anila Reçica

Drejtoresha e Kulures Rinisë dhe Sportit në Komunën e Lipjanit Anila Reçica ka reaguar...