Gjendet një person i vdekur në rrugë në Lipjan

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Zyrtari i KFOR-it pyetet nga Specialja për uniformat që mbante UÇK-ja

Në Dhomat e Specializuara të Kosovës (DhSK) në Hagë, po vazhdon edhe të mërkurën...

Moti sot i vranët e me diell

Sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas njoftimit të...

Policia Kosovës ka njoftuar se është raportuar se viktima mashkull kosovar është gjetur i shtrirë në rrugë dhe i njëjti është dërguar në emergjencë ku nga mjeku kujdestar është konstatuar vdekja e tij.

Raporti plotë nga Policia:


HETIM MBI VDEKJEN

Lipjan 03.03.2024, NN.

Është raportuar se viktima mashkull kosovar është gjetur i shtrirë në rrugë dhe i njëjti është dërguar në emergjencë ku nga mjeku kujdestar është konstatuar vdekja e tij.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

 

SHIKO MË SHUMË

Shantazhohet një femër në Lipjan, arrestohet një person

Policia Kosovës ka njoftuar se pas hetimeve të zhvilluara, është arrestuar i dyshuari kosovar...

Rrahje mes dy femrave në Lipjan

Policia Kosovës ka njoftuar se dy të dyshuarat femra kosovare, janë përleshur në mes...

Policia gjenë armë pa leje tek një shtëpi në Llugaxhi

Policia Kosovës ka njoftuar se gjatë kontrollit të shtëpisë së të dyshuarit mashkull kosovar,...