Emrat e personave të arrestuar për përfshirjen në sulmin ndaj Met Elshanit

 Emrat e personave të arrestuar për përfshirjen në sulmin ndaj Met Elshanit

Indeksonline ka siguruar inicialet e personave që kanë sulmuar dhe plagosur menaxherin kosovar, Met Elshani.

Burimet e Indeksonline bëjnë të ditur se të arrestuar janë Adhurim Lepaja, Leutrim. Krasniqi 22 vjeçar, SHpetim Cakiqi 20 vjeçar dhe GJ.B 43 vjeçar.

 

 

Poashtu, Indeksonline mëson se i përfshirë ka qenë edhe A.K (23 vjeçar) që ka mbetur i plagosur nga shkëmbimi me armë zjarri.

Në fotografitë e siguruara nga Indeksonline, shihen gjurmë të plumbave në veturën e Met Elshanit, menaxherit të estradës kosovare./Indeksonline/

LipjaniNews.com