E rrallë: Lind një bebe me tri koka

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Burri raporton zhdukjen e një gruaje në Shtime

Një grua është raportuar e zhdukur në Shtime. Rastin në polici e ka lajmëruar një...

Gjobë ndaj shoferit që drejtoi automjetin pa regjistrim që nga viti 2020

Policia në Ferizaj ka ndaluar shoferin me iniciale B.S., i moshës 44-vjeçare në fshatin...

Një bebe nga India do të operohet pasi që lindi me tri koka.

Kjo u quajt një lindje unike. Nëna e cila ishte shtatzënë ndjente dhimbje të mëdha dhe më pas mjekët zbuluan që fëmija i saj kishte tri koka, raporton “Daily Mail”, transmeton lajmi.net.

Sidoqoftë, familja tregon që mjekët ishin të shokuar kur zbuluan beben që kishte tri koka. Bebja kishte tri pjesë të zgjatura të cilat janë të lidhura me kokën dhe që e bëjnë atë të duket si tri koka.

Vajza duket si një alien me tre koka. Kjo lindje e rrallë me tre koka, nuk kishte ndodhur asnjëherë më parë, thanë mjekët e Indisë.

Kjo mund të jetë një problem i trurit që ka shkaktuar formimin e dy pjesëve të formuara në pjesën e pasme të kokës dhe është lidhje e një defekti apo sindrome. /Lajmi.net/

SHIKO MË SHUMË

I riu nga Kroacia e shndërron autobusin e vjetër në ‘një klub nate’

Zhelimit Matiq nga Zagrebi, disa vite më parë bleu një autobus të vjetër të...

Çifti britanik heq dorë nga stili i vjetër i jetës për të jetuar në furgonin e tyre

Një çift që la stilin e vjetër të jetesës pasi ndiheshin të ‘mbytur’ nga...

Askush nuk e di se si u ndërtua kisha mbi këtë shtyllë prej guri 40 metra

Struktura misterioze shihet në legjendën lokale si një “shtyllë e jetës” dhe një “simbol...