Çfarë bën Zanfina në mëngjes?

PUBLIKUAR

Çfarë bën Zanfina në mëngjes?

​Këngëtarja e njohur Zanfina Ismaili, kohëve të fundit duket se është më aktive nëpër rrjete sociale.

Ndonëse më parë ajo komunikonte në fansa në mënyrë shumë të veçantë, ku ndante kohë për pyetje të fansave dhe Zanfina iu përgjigjet personalisht, ajo tashmë ka filluar të ndajë edhe mendime të ndryshme me fansat e saj, transmeton Tribuna.

Së fundmi Zani ka treguar se cilat janë ushtrimet e saj në mëngjes, e me shaka këngëtarja ka shkruar. “Prej fitnesit t’mëngjesit mas shumti e bëj rrotullimin e syve dhe pohimin me kokë”, ishte ky mbishkrimi i këngëtares, i cili zbulon se Zanfina kur zgjohet nga mëngjesi nuk flet me askënd. Ndërkaq ky mbishkrim u pëlqye shumë nga fansat e saj të cilët gjetën rastin të tregonin secili për vete si janë kur zgjohen në mëngjes.

LAJME TË TJERA

Tri skuadra e kërkojnë De Vrij

Mbrojtësi i Interit, Stefan de Vrij, është duke e marrë në konsideratë një kontratë...

Një burrë ankohet se dikush i mori 5 vetura në autosallonin e tij dhe nuk i pagoi

Një burrë është ankuar se dikush i ka marrë 5 vetura në autosallonin e...

Arrestohen katër persona për dhunë në familje në Ferizaj, Kaçanik, Shtime dhe Shtërpcë

Me datën 08.12.2022, në katër  raste të ndara janë arrestuar katër persona për dhunë...

AGK dënon sulmin ndaj dy gazetarëve në Veri, kërkon siguri

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës (AGK), ka dënuar sulmin ndaj gazetarëve të Kallxo.com, në...

SHIKO MË SHUMË

Fotosesioni i ri i Dafina Zeqirit, tërheq vëmendje në pozën me DJ Geek

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, vazhdon të jetë një personazh shumë i pëlqyer...

Tayna mahnit me interpretimin në një ‘freestyle’ të ri

Rap-artistja shqiptare, Doruntina Shala – Tayna, këtë vit ka qenë tejet aktive me këngë...

Modelja seksi ‘çmend’ me linjat trupore

Modelja e famshme Demi Rose është shfaqur e “nxehtë” në paraqitjen e fundit. Ajo...