Bebe Rexha shfaqet shumë tërheqëse, në fotografitë e mrekullueshme në Instagram

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Zyrtari i KFOR-it pyetet nga Specialja për uniformat që mbante UÇK-ja

Në Dhomat e Specializuara të Kosovës (DhSK) në Hagë, po vazhdon edhe të mërkurën...

Moti sot i vranët e me diell

Sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas njoftimit të...

Bebe Rexha ka shfaqur gjoksin e saj në një korse të zezë, ndërsa ka pozuar për fotografitë e mrekullueshme në Instagram në Phoenix, Arizona të hënën.

Këngëtarja 34 vjeçe, dukej sensacionale me veshjen e saj prej xhinsi, për të performuar në skenë në “Festivalin e Muzikës Mars Madness 2024” në Margaret T.Hance Park të shtunën.

Disa ditë pasi performoi në festival, Bebe postoi një sërë fotografish të veshjes së saj ‘të egër’ teksa pozonte në prapaskenë.

Ajo shfaqi linjat joshëse në këtë kostum të zi dhe gri, të bashkuar me një gjerdan argjendi.

Bebe dukej sensacionale në ansamblin e saj elegant dhe kapi ndriçimin më të mirë teksa pozon nën rrezet e diellit. /

SHIKO MË SHUMË

Tuna pas rasteve të fundit në Kosovë: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemexhi

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale. Përmes një storie...

Xhensila ”flakë”, ekspozon format trupore

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, gjithmonë zgjedh të duket e kuruar deri në detaje. Së fundmi ajo...

Si do të quhet vajza e Luizit dhe Kiarës, moderatorja flet për pritjen e ëmbël

Moderatorja Kiara Tito ishte e ftuara e radhës e emisionit “Cherry on Top” me...