Asfaltohet rruga Ribar i Madh – Torinë

Kryetari Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti, gjatë ditës së sotme ka përcjellur nga afër punimet në asfaltimin e rrugës Ribar i Madh – Torinë.

Kryetari Ahmeti, gjatë kësaj vizite theksuar se kjo rrugë që lidhë këto dy fshatra t’ju mundësoj banorëve që të kenë një qarkullim dhe një qasje më të lehtë në rrugët kryesore, shkruan Komuna Lipjanit.

Image may contain: 1 person, standing, sky, mountain, outdoor and nature
Image may contain: one or more people, people standing, sky, outdoor and nature
Image may contain: sky and outdoor