Aparati i kafesë që “tingëllon” sikur Britney Spears

Jemi mësuar të shohim njerëz të këndojnë nëpër karaoke e vende të ndryshme, por asnjëherë skeni parë teksa një apparat i kafesë ka një zë të mirë.

Britney Spears ka ndikuar tek këngëtarët tjerë me tekstet e saj interesante dhe vokalin e këndshëm, shkruan Indeksonline.

Por mesa duket ajo nuk ka ndikuar vetëm tek njerëzit…

Një grua nga Pensilvania ka publikuar një video të aparatit të kafesë ku ai po tingellonte sikur Britney në këngën e saj “Stronger”.

Madje dikush komentoi se “Sa herë që dikush e lëshon këtë aparatin e kafesë, mua më duket sikur fillon kënga e Britney Spears”./Indeksonline/