Aksident tek kryqëzimi i Shqipëri, raportohet për një person të vdekur

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Grabitje e armatosur në Llugaxhi

Policia Kosovës ka njoftuar se ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se deri sa ishte...

Lëndohet një burrë në Lipjan, u godit me plumb të pushkës ajrore

Një burrë në Lipjan ka pësuar lëndime trupore, pasi i njëjti është goditur nga...

Një aksident është regjistruar mëngjesin e sotëm pranë kryqëzimit të Laprakës, ndërsa thuhet se një preson ka humbur jetën.

Mësohet se automjeti me targa AA 475 OK ka përplasur një këmbësor, ndërsa thuhet se ky i fundit ka ndërruar jetë, por ende nuk dihet identiteti i tij.

Ndërkohë, policia ndodhet në vendin e ngjarjes, ndërsa po hetohen shkaqet e aksidentit. Sakaq, drejtuesi i mjetit është ndaluar për të dhënë detaje rreth ngjarjes.

SHIKO MË SHUMË

Rama uron Ramazanin: Ushqeftë kjo ngjarje vjetore shpirtin e unitetit dhe përkushtimit ndaj tjetrit

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka uruar besimtarët myslimanë për Ramazan. Ai përmes një postimi...

Tërmet në Shqipëri, epiqendra afër Vlorës

Para pak çasteve ka ndodhur një tërmet në Shqipëri, ku epiqendra u regjistrua 29...

Zelensky: Me Ramën diskutuam mundësinë e prodhimit të armëve të përbashkëta

Presidenti i Ukrainës që ndodhet në Tiranë në kuadër të Samitit për Ukrainën ka...