Aksident i rëndë në Banullë (FOTO)

Një aksident i rëndë ka nodhur në afërsi të fshatit Banullë të Komunës së Lipjani.

Një veturë e tipit golf 4 dhe një veture tjetër ku si pasoj është ndërprerë edhe qarkullimi për automjete për pak minuta.

Policia Kosovës ka dalur në vendin e ngjarjes, dhe ka hetur shkaqet e aksidentit.

LipjaniNews ka siguruar një foto nga vendi ngjarjës.