Imiton zërin e 29 artistëve të famshëm (Video)

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Burri raporton zhdukjen e një gruaje në Shtime

Një grua është raportuar e zhdukur në Shtime. Rastin në polici e ka lajmëruar një...

Gjobë ndaj shoferit që drejtoi automjetin pa regjistrim që nga viti 2020

Policia në Ferizaj ka ndaluar shoferin me iniciale B.S., i moshës 44-vjeçare në fshatin...

Prej Randy Newman deri te Bob Dylan, ai mund të imitoj zërin e artistëve me shumë ngjashmëri.

I përcjellë në piano nga Andrew Horowitz, këngëtari Rob Cantor arrin që të imitoj këngëtarët e famshëm, ndërsa këndon këngën ‘Perfect’.

Legjendarët e muzikës si Luis Armstrong dhe Frank Sinatra, bëhen pjesë e këngës, me mënyrën e tyre të kënduarit.

Cantor nuk e ka problem të kalojë nga këngëtarët, tek muzikantet femra si Gwen Stefani, Britney Spears e Shakira.

As bretkosa Kermit që e shohim në filmat e animuar, nuk mbetet jashtë kësaj kënge.

SHIKO MË SHUMË

I riu nga Kroacia e shndërron autobusin e vjetër në ‘një klub nate’

Zhelimit Matiq nga Zagrebi, disa vite më parë bleu një autobus të vjetër të...

Çifti britanik heq dorë nga stili i vjetër i jetës për të jetuar në furgonin e tyre

Një çift që la stilin e vjetër të jetesës pasi ndiheshin të ‘mbytur’ nga...

Askush nuk e di se si u ndërtua kisha mbi këtë shtyllë prej guri 40 metra

Struktura misterioze shihet në legjendën lokale si një “shtyllë e jetës” dhe një “simbol...