Ylli Dërvishi përfundon rrugëtimin e tij në Big Brother VIP Kosova 2

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Tahiri: Mos të ketë presion politik te KPM-ja

Shefi i grupit parlamentar të AAK-së, Besnik Tahiri, ka thënë të mos ketë presion...

Sulmi terrorist në Banjskë, Gjykata ua vazhdon edhe për nga dy muaj paraburgimin tre të dyshuarve

Gjykata Themelore e Prishtinës ua ka zgjatur edhe për dy muaj paraburgimin tre të...

Ylli Dërvishi është eleminuar nga gara e madhe e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova.

Ai u gjend gjatë javës përball njënominimi shumë të fortë krah dy konkurrentëve Santiana Maloku dhe Blerando.

Nga televotimi i hapur të hënën, Ylli ma rezultuar më pak i votuari nga fansat për të qëndruar në shtëpi.

Ylli Dërvishi (Foto: Big Brother VIP Kosova/YouTube)

Ndërkohë, e dyta më pak e votuara ishte mikja e tij më e mirë brenda shtëpisë – Santiana, ndonëse javën e fundit ata i prishën komplet raportet mes tyre.

SHIKO MË SHUMË

Flaka Krelani me paraqitje tejet provokuese në klipin e ri “Kam inat”

Këngëtarja shqiptare e njohur, Flaka Krelani, ka ngritur temperatura në rrjetet sociale me fotografitë...

Tuna provokon me paraqitjen e radhës nga Zvicra, vë në pah format e bujshme trupore

Ajo është njëra nga artistet shqiptare më të dashura që merr vëmendje shpesh në...

Rike Roçi në Big Brother: Njerëzit këtu janë shumë falso

Në Big Brother VIP Albania 3 tashmë kanë nisur ato debatet e para ndërmjet...