Xhuli Nura me paraqitje provokuese nga stadiumi ‘Air Albania’

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Gati 3 vjet qeverisje, Kurti u tregon mërgimtarëve në Berlin çfarë ka bërë si Kryeministër

Lëvizja Vetëvendosje njofton se kryeministri Albin Kurti i shoqëruar me zyrtarë të qeverisë, ka...

Tri punët më të mira për njerëzit në depresion

Është vërtetuar shkencërisht se zgjedhja e duhur e punës ka një efekt pozitiv në...

Është duke u zhvilluar loja ndërmjet Shqipërisë dhe Ishujve Faroe në Air Albania.

Atmofera në stadium është e mrekullueshme, ndërsa pjesë janë disa nga figurat publike.

E pranishme në stadium është edhe modelja e njohur nga Drenica, Xhuli Nura.

Foto: Screenshot/Instagram

Ajo ka ndarë disa pamje, ku shfaqet e veshur me një fanellë të Shqipërisë, duke mbajtur flamurin kombëtar.

E njëjta shihet duke bërë disa lëvizje, teksa ka marrë vëmendje edhe me paraqitjen.

Foto: Screenshot/Instagram

“Me plisa drejt Berlinit”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë postimit.

Pjesa e parë e kësaj ndeshje vlen të ceket se ka përfunduar pa gola. /Telegrafi/

SHIKO MË SHUMË

Melinda Ademi shkëlqen në fotografitë e reja në Instagram, pasi publikoi bashkëpunimin me Bardhin

Këngëtarja e talentuar Melinda Ademi ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një...

Kaderi flet për Lumbardhin: Momentalisht e shoh si shok

Kaderi ka folur për raportin e saj që e ka me Lumbardhin. Ajo ka thënë...

Diona Fona paralajmëron këngën e re “Falma”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Diona Fona po rikthehet me një projekt të ri muzikor. Përmes...