Xhensila ”flakë”, ekspozon format trupore

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Zyrtari i KFOR-it pyetet nga Specialja për uniformat që mbante UÇK-ja

Në Dhomat e Specializuara të Kosovës (DhSK) në Hagë, po vazhdon edhe të mërkurën...

Moti sot i vranët e me diell

Sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas njoftimit të...

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, gjithmonë zgjedh të duket e kuruar deri në detaje.

Së fundmi ajo ka postuar në ‘’Insagram’’ disa foto nga look-u i saj i fundit.

Xhensila, nuk ka nguruar edhe këtë herë ti ekspozoj format e sajt trupore. E veshur në një set të kuq lëkure, këngëtarja duket për mrekulli. /IndeksOnline/

SHIKO MË SHUMË

Tuna pas rasteve të fundit në Kosovë: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemexhi

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale. Përmes një storie...

Bebe Rexha shfaqet shumë tërheqëse, në fotografitë e mrekullueshme në Instagram

Bebe Rexha ka shfaqur gjoksin e saj në një korse të zezë, ndërsa ka...

Si do të quhet vajza e Luizit dhe Kiarës, moderatorja flet për pritjen e ëmbël

Moderatorja Kiara Tito ishte e ftuara e radhës e emisionit “Cherry on Top” me...