Vjedhje e rëndë në Ribar të Madh

PUBLIKUAR

Policia Kosovës përmes raportit 24 orësh ka njoftuar se në fshatin Ribar i Madh i Komunës së Lipjanit ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se të dyshuar të panjohur në shtëpinë e tij, i kanë vjedhur një pistoletë me leje të skaduar dhe një motor-sharrë.

Raporti plotë nga Policia Kosovës


VJEDHJE E RËNDË

Fsh. Ribar i Madh, Lipjan, 04.05.2022 – 09:30.

Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se të dyshuar të panjohur në shtëpinë e tij, i kanë vjedhur një pistoletë me leje të skaduar dhe një motor-sharrë.

Rasti nën hetime nga njësitë relevante.

 

LAJME TË TJERA

Dafina “mendon shumë”

Këngëtarja Dafina Zeqiri është shfaqur sonte në  Instagram me disa fotografi, por ajo që...

Afërdita Dreshaj shfaq linjat trupore nga fitnesi

Modelja dhe këngëtarja, Afërdita Dreshaj ka disa kohë që nuk është aktive me ndonjë...

Inspektorëve serbë iu ndalen 40 për qind e pagave

Komisioni disiplinor ka marrë masa ndaj inspektorëve të cilët nuk kishin kryer përgjegjësitë e...

Specialja me hetime sekrete për rrjedhjen e dokumenteve të tyre

Dhomat e Specializuara i kanë shpallur fajtor ish-udhëheqësit e OVL e UÇK-së, Hysni Gucatin...

SHIKO MË SHUMË

Arrestohet një person në Janjevë

Policia Kosovës ka njoftuar se në bazë të urdhëresës së lëshuar nga gjykata është...

Lipjanasi sulmon bashkëshorten

Policia Kosovës ka njoftuar se viktima femër kosovare ka pranuar tretmanë mjekësor, pasi që...

Arrestohen dy persona në Lipjan

Policia Kosovës ka njoftuar se në bazë të urdhëresës lëshuar nga Gjykata janë arrestuar...