Vikendi tjetër sjell finalen e madhe,por kush me kë ?

Vikendi tjeter ose me sakte data 24 shkurt 2019 sjell finalen e madhe te LIGA TOTAL LIPJAN.

Por se kush do te jete ne finale ende nuk eshte caktuar edhe pse ne ndeshjet e para gjysemfinale shumqka eshte zgjjidhur mirpo ende zyrtarisht nuk mund te themi finalistet.

Fitorja e thelle e Rent a Car Shotanit prej 7:1 ndaj Fox Group si dhe ajo e Bryma Tex 4:0 ndaj Mozzart Sport len pak per te dyshuar mirpo futbollit nuk i dihet.

Ajo qe dihet me siguri eshte qe me 24 shkurt do te vendoset kampioni me i ri i liges me te madhe ne vend,LIGA TOTAL.