Vidhen dy vetura gjatë natës në Lipjan

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Gjobë ndaj shoferit që drejtoi automjetin pa regjistrim që nga viti 2020

Policia në Ferizaj ka ndaluar shoferin me iniciale B.S., i moshës 44-vjeçare në fshatin...

Tuna pas rasteve të fundit në Kosovë: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemexhi

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale. Përmes një storie...

Policia Kosovës ka njoftuar se janë vjedhur dy vetura gjatë natës në Lipjan.

Raporti plotë nga Policia:

VJEDHJE E VETURËS

Fsh. Marec, Lipjan  15.02.2024. Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se gjatë natës nga persona të panjohur i është vjedhur vetura të cilën e kishte të parkuar në oborrin e  shtëpisë.

Fsh. Gllavicë, Lipjan 15.02.2024. Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se gjatë natës nga persona të panjohur i është vjedhur vetura të cilën e kishte të parkuar në oborrin e  shtëpisë.  

SHIKO MË SHUMË

Nderohen dëshmorët dhe martirët në fshatin Sllovi

  Kryetari i Komunës së Lipjanit, z. Imri Ahmeti së bashku me bashkëpunëtorë gjatë ditës...

Kanosje në Lipjan, arrestohet një person

Policia Kosovës ka njoftuar se ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se është kanosur nga...

FFK largon “Ulpiana 1926” nga garat e Ligës së Parë, reagon Drejtoresha DKRS Anila Reçica

Drejtoresha e Kulures Rinisë dhe Sportit në Komunën e Lipjanit Anila Reçica ka reaguar...