Vetura e policisë fundoset në ujë, intervenon shpejt FSK-ja (Video)

PUBLIKUAR

Një veturë zyrtare e Policisë së Kosovës është fundosur në ujë afër Lipjanit, raporton IndeksOnline.

Policët kanë arritur të dalin nga vetura e cila më pas është larguar nga uji me ndihmën e pjesëtarëve të Forcës së Sigurisë së Kosovës.

Dëmet materiale janë të konsiderueshme ndërsa për fat të mirë asnjë zyrtar policor nuk është lënduar.

Në ndihmë policëve përveç FKS-së i kanë dalë edhe qytetarët./IndeksOnline/

LAJME TË TJERA

“Isha para spitalit duke prit”, deputeti Rashit Qalaj në një rrëfim të rrallë për jetën private

Deputeti, Rashit Qalaj, ka rrëfyer dy momentet më të lumtura dhe ato më tē...

Melisa Lleshi: Dua ta adoptojë një fëmijë, ndoshta vitin tjetër

Melisa Lleshi është banorja më e re e Big Brother VIP Kosova. Reklama Ajo i është...

E konfirmuar: Ndërron jetë i dyshuari për plagosjen e dy grave në Fushë Kosovë

Ka ndërruar jetë Sabit Islami, i dyshuari për plagosjen e dy grave sot në...

Uzuni fantastik, shënon dy gola për Granadan

Granada ka shënuar fitore ndaj Andorras në kuadër të La Liga 2. Futbollisti shqitar, Myrto...

SHIKO MË SHUMË

Mbahet takimi i parë i Këshillit Komunal për Siguri në Bashkësi (KKSB), për vitin 2023

Kryesuar nga nënkryetari i Komunës së Lipjanit, z. Diamant Bytyqi, sot Këshilli Komunal për...

Komuna e Lipjanit pas arrestimit të nëntë zyrtarëve komunalë: Kontratat për stadiumin në Magure janë publike

Komuna e Lipjanit ka reaguar pas arrestimit të nëntë zyrtarëve që dyshohet për veprën...

Arrestohen 9 zyrtarë për mashtrim dhe keqpërdorim të pozitës, bëhet fjalë për 300 mijë euro

Janë arrestuar nëntë persona, të dyshuar për keqpërdorim të pozitës apo autoritetit dhe për...