Vdes profesoresha Hajrie Salihu

PUBLIKUAR

SHMP Adem Gllavica -Lipjan ka ngushëlluar familjen Salihu me rastin e vdekjes së profesoreshës Hajrie Salihu.

Postimi plotë`

TELEGRAM NGUSHËLLIMI
FAMILJES SALIHU
E nderuar familja Salihu,
sot me pikëllim të thellë morëm lajmin për ndarjen nga jeta të shoqes, mikes, koleges, profesoreshës Hajrie Salihu.
Andaj më lejoni të ju shpreh ngushëllime në emrin tim personal dhe në emër të gjithë profesorëve, nxënësve dhe punëtorëve tjerë të SHMP “Adem Gllavica” në Lipjan.
Profesoreshën Hajrie do ta kujtojmë përherë si mike të mirë, punëtore të dalluar.
Andaj ju familja Salihu, jetoni me kujtimet më të mira për të , sepse ajo la pas vete trashëgiminë e njeriut të mirë dhe të urtë!
Ngushëllime familjes!
Me respekt drejtori i shkollës
Skender Rudari

LAJME TË TJERA

“Isha para spitalit duke prit”, deputeti Rashit Qalaj në një rrëfim të rrallë për jetën private

Deputeti, Rashit Qalaj, ka rrëfyer dy momentet më të lumtura dhe ato më tē...

Melisa Lleshi: Dua ta adoptojë një fëmijë, ndoshta vitin tjetër

Melisa Lleshi është banorja më e re e Big Brother VIP Kosova. Reklama Ajo i është...

E konfirmuar: Ndërron jetë i dyshuari për plagosjen e dy grave në Fushë Kosovë

Ka ndërruar jetë Sabit Islami, i dyshuari për plagosjen e dy grave sot në...

Uzuni fantastik, shënon dy gola për Granadan

Granada ka shënuar fitore ndaj Andorras në kuadër të La Liga 2. Futbollisti shqitar, Myrto...

SHIKO MË SHUMË

Mbahet takimi i parë i Këshillit Komunal për Siguri në Bashkësi (KKSB), për vitin 2023

Kryesuar nga nënkryetari i Komunës së Lipjanit, z. Diamant Bytyqi, sot Këshilli Komunal për...

Vetura e policisë fundoset në ujë, intervenon shpejt FSK-ja (Video)

Një veturë zyrtare e Policisë së Kosovës është fundosur në ujë afër Lipjanit, raporton...

Komuna e Lipjanit pas arrestimit të nëntë zyrtarëve komunalë: Kontratat për stadiumin në Magure janë publike

Komuna e Lipjanit ka reaguar pas arrestimit të nëntë zyrtarëve që dyshohet për veprën...