Tuna pas rasteve të fundit në Kosovë: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemexhi

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Zyrtari i KFOR-it pyetet nga Specialja për uniformat që mbante UÇK-ja

Në Dhomat e Specializuara të Kosovës (DhSK) në Hagë, po vazhdon edhe të mërkurën...

Moti sot i vranët e me diell

Sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas njoftimit të...

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale.

Përmes një storie të publikuar në Instagramin e saj, Tuna ka kritikuar burrat, derisa i ka ndarë në dy kategori , sipas saj, “dhunues” dhe “thashethemgji”.

“Alamet burra! Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemgji”, ka shkruar ajo.

SHIKO MË SHUMË

Xhensila ”flakë”, ekspozon format trupore

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, gjithmonë zgjedh të duket e kuruar deri në detaje. Së fundmi ajo...

Bebe Rexha shfaqet shumë tërheqëse, në fotografitë e mrekullueshme në Instagram

Bebe Rexha ka shfaqur gjoksin e saj në një korse të zezë, ndërsa ka...

Si do të quhet vajza e Luizit dhe Kiarës, moderatorja flet për pritjen e ëmbël

Moderatorja Kiara Tito ishte e ftuara e radhës e emisionit “Cherry on Top” me...