Tre persona sulmojnë një djalë në Lipjan

Sipas një raporti nga Policia Kosovës dje në Lipjan viktima mashkull K/Shqiptar ka raportuar se derisa kishte qenë në një shitore, për shkak të një problemi të mëhershëm ishte kanosë me armë dhe sulmuar me shkop nga tre të dyshuar meshkuj K/Shqiptar.

Viktima kishte pësuar lëndime trupore dhe kishte pranuar tretman mjekësor, thuhet tutje.

Të dyshuarit  gjenden në arrati perderisa  rasti është duke u hetuar, thotë Policia