Toka ‘përpiu’ kamionin për bartjen e mbeturinave (Video)

PUBLIKUAR

LAJME TË TJERA

Gjobë ndaj shoferit që drejtoi automjetin pa regjistrim që nga viti 2020

Policia në Ferizaj ka ndaluar shoferin me iniciale B.S., i moshës 44-vjeçare në fshatin...

Tuna pas rasteve të fundit në Kosovë: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemexhi

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale. Përmes një storie...

Kamioni i ngarkuar me shportën e gjerë për bartjen e mbeturinave, ka rënë në një gropë, që është hapur papritmas nën të.

Nuk dihet se ku është regjistruar ky moment, kur shembet toka dhe kamioni bie poshtë, transmeton Telegrafi.

Në videon e plasuar në LiveLeak, nuk bëhet e ditur nëse ka shpëtuar shoferi, apo çfarë dëme ka pësuar kamioni. /Telegrafi/

 

SHIKO MË SHUMË

Mercedes-Benz është prodhuesi i parë gjerman që miraton lidhësin NACS të Tesla-s për veturat elektrike

Mercedes-Benz njoftoi miratimin e lidhësit për karikim NACS të Tesla-s në automjetet e saj...

Sa kohë duhet “për të mbushur me rrymë” një makinë Tesla?

Caktimi i kohëzgjatjes së mbushjes së një automjeti elektrik si Tesla thuhet se është...

Pse rriten kaq shumë përmasat e veturave nga brezi në brez?

Prej kohësh ka qenë e zakonshme që veturat të rriten nga brezi në brez,...