Tërmet në Detin Jon

Një tërmet 4.5 ballë ka rënë ditën e sotme në detin Jon.

Edhe pse ka qenë i një magnitude shumë të fortë, lëkundjet janë ndjerë shumë pak larg bregut.

E SPONZORIZUAR

 

 

Tërmeti ka qenë në pjesën e Greqisë, dhe nuk bëhet me dije për dëme në njerëz apo materiale, shkruan Top Channel.