Sulmohet punëtori në një lokal në Lipjan, pranga shtetasit të huaj

PUBLIKUAR

Një person ka raportuar në stacionin policor të Lipjanit se derisa ka qenë duke punuar në një lokal, persona të panjohur e kanë sulmuar për motive ende të panjohura.

Rasti ka ndodhur të enjten mbrëma në qendër të Lipjanit, raporton IndeksOnline.

Në lidhje me rastin është arrestuar një shtetas i huaj dhe i njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit, është liruar në procedurë të rregullt.

Hetimet përkitazi me sulmin ende po vazhdojnë nga njësitet përkatëse të policisë

 

 

LAJME TË TJERA

Dafina “mendon shumë”

Këngëtarja Dafina Zeqiri është shfaqur sonte në  Instagram me disa fotografi, por ajo që...

Afërdita Dreshaj shfaq linjat trupore nga fitnesi

Modelja dhe këngëtarja, Afërdita Dreshaj ka disa kohë që nuk është aktive me ndonjë...

Inspektorëve serbë iu ndalen 40 për qind e pagave

Komisioni disiplinor ka marrë masa ndaj inspektorëve të cilët nuk kishin kryer përgjegjësitë e...

Specialja me hetime sekrete për rrjedhjen e dokumenteve të tyre

Dhomat e Specializuara i kanë shpallur fajtor ish-udhëheqësit e OVL e UÇK-së, Hysni Gucatin...

SHIKO MË SHUMË

Arrestohet një person në Janjevë

Policia Kosovës ka njoftuar se në bazë të urdhëresës së lëshuar nga gjykata është...

Lipjanasi sulmon bashkëshorten

Policia Kosovës ka njoftuar se viktima femër kosovare ka pranuar tretmanë mjekësor, pasi që...

Arrestohen dy persona në Lipjan

Policia Kosovës ka njoftuar se në bazë të urdhëresës lëshuar nga Gjykata janë arrestuar...