Sot varroset 22-vjeçari që u vra mbrëmë në Lipjan

PUBLIKUAR

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë mbrëmjes së kaluar në Lipjan, ku mbeti një person i vdekur dhe dy të tjerë të plagosur nga arma e zjarrit.

I riu që ka vdekur si pasojë e plagëve të marra është Dardan Gashi, transmeton Klankosova.tv.

Familjarët kanë bërë të ditur se varrimi i tij do të bëhet sot, me fillim nga ora 18:00 në fshatin Tërbufc.

Policia ka bërë të ditur se dy personat që dyshohen për vrasjen e tij, janë në arrati.

LAJME TË TJERA

Interi konfirmon lëndimin e Mkhitaryan

Interi ka konfirmuar zyrtarisht që Henrik Mkhitaryan është për momentin i lënduar dhe ka...

Norwich arrin fitoren e parë në Championship, barazon Burnley i Muricit

Norwich City ka arritur që ta fitojë ndeshjen e parë në Championship, duke e...

Policia jep detaje për aksidentin që shkaktoi kolona të gjata në rrugën Prishtinë-Podujevë

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për aksident që ndodhi në fshatin Besi në...

Policia do të fillojë të kontrollojë kolonat e dasmave për armë

Për shkak të përdorimit të madh të armëve të zjarrit në ahengje familjare, Policia...

SHIKO MË SHUMË

Konfiskohet një armë zjarri në Gadime

Policia Kosovës ka njoftuar se nga i dyshuari mashkull kosovar është konfiskuar një armë...

Vidhet një veturë në Lipjan

Sipas raportit nga Policia Kosovës është bërë e ditur se viktima mashkull kosovar ka...

Arrestohet një person në Magure

Nga raporti 24 orësh Policia Kosovës ka bërë të ditur se në bazë të...