SKANDALOZE: Vritet shpendi shume i rrall ne Brus te Lipjanit, policia interviston “Duqen”

PUBLIKUAR

Ne malet e fshatit brus eshte vrar shpezi i rrall i cili per here te pare shihet ne malet e brusit, dhe eshte vrar nga dora e njeriut i cili eshte drejtor ne ekzekutivit te komunes se lipjanit, Nazim Gashi

Shoqata ka rritur te zbuloj ne baz te kesaj foto te cilet po qarkullon ne rrjet,

Sipas burimeve te lipjaninews dorasi i kesaj eshte drejtori nazim gashi ne bashkepunim me shoferin e kryetarit Mentor Vishesella…

Policia Kosoves ka kontaktuar zedhensin e komunes Diamant Bytyqi, per kete gje, dhe siq meson lipjaninews Mentor Vishesella ka perfundur ne polici, aktualisht duke u intervistuar nga prokurori rasiti

LipjaniNews ka kontaktur edhe Drejtorin Nazim

Gashi por i njejti ka qene i pa qashshem.

LAJME TË TJERA

I gjindet kokainë në veturë, arrestohet një burrë në Prishtinë

Një burrë është arrestuar gjatë pasdites së djeshme në rrugën “Ferid Curri” në Prishtinë. Policia...

I vodhi 400 euro nga çanta një gruaje dhe e shkel me veturë gjatë ikjes

Një grua në fshatin Sllatinë të Fushë Kosovës ka raportuar se nga një burrë...

Therrje me thikë në Shkollën e Mesme Adem Gllavica Lipjan, intervistohen disa persona

Policia Kosovës ka njoftuar se një mashkull  kosovar (i mitur) ka pësuar lëndime trupore...

Napoli ia cakton çmimin Osimhenit

Napoli ka vendosur për çmimin e sulmuesit të tyre, Victor Osimhen. Napolitanët duan 150 milionë...

SHIKO MË SHUMË

LipjaniNews – ofertë Marketingu për 12 Muaj

Portali LipjaniNews në kuadër të bashkëpunimit me bizneset, ka krijuar hapësirën e nevojshme për...

24h në shërbimin tuaj, Radio Taxi Arioza Lipjan

Radio Taxi Arioza 24 orë tani e tutje në sherbimin e qytetarëve ku do...

Hello Mgid