Shkuan për të deponuar në bankë, iu vidhen paratë nga dy persona të maskuar

PUBLIKUAR

Një punëtore përgjegjëse për deponimin e parave në një kompani në Graçanicë, ka raportuar se së bashku me tri koleget e saj me veturë kishin shkuar te banka për të deponuar paratë e pazarit ditor.

Sipas raportit të policisë, në parkingun e bankës nga bagazhi i veturës së tyre në të cilën i kishin pasur paratë, dy persona të panjohur të maskuar ia kishin vjedhur paratë dhe më pas ishin larguar në drejtim të panjohur në një veturë me targa vendore, njofton Klan Kosova.

“Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke e hetuar rastin”.

LAJME TË TJERA

“Isha para spitalit duke prit”, deputeti Rashit Qalaj në një rrëfim të rrallë për jetën private

Deputeti, Rashit Qalaj, ka rrëfyer dy momentet më të lumtura dhe ato më tē...

Melisa Lleshi: Dua ta adoptojë një fëmijë, ndoshta vitin tjetër

Melisa Lleshi është banorja më e re e Big Brother VIP Kosova. Reklama Ajo i është...

E konfirmuar: Ndërron jetë i dyshuari për plagosjen e dy grave në Fushë Kosovë

Ka ndërruar jetë Sabit Islami, i dyshuari për plagosjen e dy grave sot në...

Uzuni fantastik, shënon dy gola për Granadan

Granada ka shënuar fitore ndaj Andorras në kuadër të La Liga 2. Futbollisti shqitar, Myrto...

SHIKO MË SHUMË

“Isha para spitalit duke prit”, deputeti Rashit Qalaj në një rrëfim të rrallë për jetën private

Deputeti, Rashit Qalaj, ka rrëfyer dy momentet më të lumtura dhe ato më tē...

E konfirmuar: Ndërron jetë i dyshuari për plagosjen e dy grave në Fushë Kosovë

Ka ndërruar jetë Sabit Islami, i dyshuari për plagosjen e dy grave sot në...

Osmani uron presidentin e ri çek: Mezi pres të punojmë së bashku

Presidentja Vjosa Osmani ka uruar homologun e saj të ri çek, Petr Pavel, i...